İSMAİL ACAR'IN FIRÇASINDAN 'BODRUM'

Ünlü ressam İsmail Acar'ın Bodrum aşkını büyüleyici fırça darbeleriyle aktardığı sergi, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'da açıldı.

Magazin

İSMAİL ACAR'IN FIRÇASINDAN 'BODRUM'
31 Ağustos'a kadar gezilebilecek olan serginin açılışı nedeniyle İstanbul ve Bodrum cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı bir kokteyl düzenlendi.


Bodrum'un eşsiz bir tabloyu andıran manzarasında, her yıl birbirinden değerli ressamları ve eserlerini ağırlayan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, bu yaz dünyaca ünlü çağdaş ressamımız İsmail Acar'ın
tablolarına ev sahipliği yapıyor.


Ünlü ressamın Kempinski Bodrum'un benzersiz mavisinden esinlenerek yarattığı sergi, Toprak Sanat Galerisi'nin başarılı ismi Ayfer Toprak'ı organizasyonuyla hayat buldu. Serginin 31 Temmuz akşamı Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Gazebo Lounge'da düzenlenen açılış kokteylinde Acar ve Toprak, İstanbul ve Bodrum cemiyet hayatının önemli isimlerini birlikte ağırladı.


31 Ağustos'a kadar görülebilecek olan sergi, iki ayrı katta iki farklı temadan oluşuyor. İlk katta İsmail Acar'ın Kempinski Bodrum için özel olarak hazırladığı Bodrum temalı eserler, diğer katta ise Acar'ın nar temalı ve oryantalist resimleri sanat tutkunlarıyla buluşuyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: