İsmail Köybaşı, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı!

İsmail Köybaşı, resmen Fenerbahçe'de! Furbolcu bugün yapılan törenle sözleşmeye imza attı..

Diğer Haberler

İsmail Köybaşı, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı! Geçtiğimiz sezın Beşiktaş forması giyen ve performansıyla Milli Takımı'n Euro 2016 kadrosuna seçilen İsmail Köybaşı, Fenerbahçe'ye transfer oldu. İsmail Köybaşı bugün Fenerbahçe Ülker Stadyumu'nda gerçekleştirilen törenle kendisini sarı-lacivertli kulübe bağlayan sözleşmeyi imzaladı..


İŞTE iSMAİL KÖYBAŞI'NIN AÇIKLAMALARI:

"Öncelikle hoşbulduk. Kariyerimi en verimli şekilde sürdürmek istedim. Sahiplenmeye hazır olduğunu hissettiren yerdeyim. Burada olmaktan çok mutlu ve gururluyum. Tercihim beni sahiplenen Fenerbahçe oldu. Fenerbahçe'ye uzun yıllar faydalı olacağını düşünüyorum. Ortalama profesyonel futbol kariyerinin 15 yıl olduğunu düşünürsek kariyerimin 2. yarısına girmiş buluyorum.

"FENERBAHÇE'DEN ÖZÜR DİLİYORUM"
Camialar arasında büyük bir rekabet var. Bizler isteğimiz doğrultusunda hareket edebiliyoruz. Şampiyonluk kutlamasında istemediğim bir şekilde bulunduğum üzgünüm. Bundan rahatsız oldum. Futbolcular olarak isteğimiz dışında hareket edebiliyoruz. O bir şampiyonluk kutlamasıydı, bir tezahürat söylendi. Fenerbahçe camiasının kırıldığını biliyorum, üzgünüm. İçimde hiçbir zaman kötülük olmaz. Fenerbahçe camiasından özür diliyorum.

"BEŞİKTAŞ'A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Gönlüm çok rahat. Sezon içerisinde hiçbir takımla transfer için görüşmedim. Ben futbol tutkunu bir insanım. Aldığım karardan kesinlikle mahçup değilim. Son derece mutluyum ve gururluyum. Kimseye bir şey ispatlamak istemiyorum. Şu anda gönlüm çok rahat. Beni tanıyan herkes karakterimi bilir. Hiçbir zaman paraya önem vermedim, vermem de. Geçen 7 sezonun ardından, geçirdiğim her bir gün için Beşiktaş camiasına teşekkür ediyorum. Beşiktaş taraftarına, yönetimine ve emekçilerine geçirdiğim her gün için teşekkür ederim

Bunlarda ilginizi çekebilir: