İspanya'da Caner Cindoruk fırtınası!

Sadakatsiz dizisi ile ekranlarda fırtınalar estiren Caner Cindoruk İspanya’nın EL Espanol gazetesine röportaj verdi. İspanya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve George Clooney ile karşılaştırılan Cindoruk kendisi hakkında bilinmeyenleri de cevapladı.

Magazin

İspanya'da Caner Cindoruk fırtınası! Yayınlanan dizileri ile her hafta birinci olan ve İspanya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Caner Cindoruk, EL Espanol gazetesine röportaj verdi. Caner Cindoruk, "Bir oyuncu olarak beni de en mutlu eden şey izlenmek ve oynadığım karakteri izleyenlere inandırmak" açıklamasında bulundu.


İspanya’da George Clooney ile karşılaştırılan ve bu konu hakkındaki düşüncelerine Cindoruk “George Clooney çok sevdiğim, çok önemli bir oyuncu. Ona benzetilmek tabii ki güzel bir duygu” diye konuştu. Daha önce İspanya’ya gitmediğini ve hayranlarıyla bir araya gelmek için pandemi sürecinden sonra ziyaret etmek istediğini belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: