İspanyol basınından Arda iddiası!

spanyol basını, Koke, Oliver ve Manquillo'nun sözleşmelerini 2018 Haziran ayına kadar uzatan Atletico Madrid'in gelecek haftalarda Arda Turan ile masaya oturacağını iddia ett

Diğer Haberler

İspanyol basınından Arda iddiası! Atletico Madrid, Arda'nın sözleşmesini uzatmak istiyor.

İspanyol basını, Koke, Oliver ve Manquillo'nun sözleşmelerini 2018 Haziran ayına kadar uzatan Atletico Madrid'in gelecek haftalarda Arda Turan ile masaya oturacağını iddia etti.

Atletico Madrid Kulübü, takımın genç yıldızlarından 21 yaşındaki Koke, 18 yaşındaki Oliver ve 19 yaşındaki Manquillo ile anlaşma sağlayarak bu futbolcuların sözleşmelerini 2018'e kadar uzattığını açıkladı.

İspanya Milli Takımı'na çağırılan Koke, ''Hayatımın kulübündeyim ve daha fazlasını isteyemem'' derken, 21 yaş altı İspanya Milli Takımı'nda olan Oliver ve Manquillo da sözleşme yenilemekten büyük mutluluk duyduklarını söylediler.

İspanyol basını ise Atletico Madrid Kulübü'nün sözleşmesini uzatmak için gelecek haftalarda Arda, Godin ve Juanfran ile masaya oturacağını yazdı. Marca gazetesi, transfer dönemi süresince Arda'ya, Monaco ve Galatasaray başta olmak üzere 5 kulüpten teklif geldiğini belirtirken, İspanyol kulübünün Türk futbolcuyu bırakmak istemediğini vurguladı. Arda'nın mevcut sözleşmesi 2015 Haziran ayında sona ererken, kulübün belirlediği bonservis bedelinin ise 24 milyon euro olduğu biliniyor.

Öte yandan Atletico'nun gelecek vaad eden futbolcularının başında gösterilen Oliver'in sözleşmesindeki bonservis bedelinin 12 milyon eurodan 24 milyon euroya çıkarıldığı ileri sürüldü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: