'İSPATLASIN TÜM MÜLKÜMÜ VERİRİM!'

Eski eşi manken Emine Ün'ü aldatmadığını söyleyen Emre Kınay bu iddiayı ispatlayanlara sahip olduğu her şeyi verecek..

Magazin

'İSPATLASIN TÜM MÜLKÜMÜ VERİRİM!' Dört yıllık evliliklerini sonlandıran Emine Ün-Emre Kınay çifti arasındaki sular durulmuyor. Emine Ün'ün gazetecilerin 'Eşiniz sizi aldattı mı' sorusunu 'Bilmiyorum. Sadece şüphe içindeyim' diye cevaplaması, ünlü oyuncuyu isyan ettirdi. Başak Sayan'la aşk yaşadığı öne sürülen Kınay 'Eğer eşimi aldattığımı ispatlayan olursa, tüm mülkümü ortaya koyacağım' dedi. Ünlü oyuncu, ayrıldığı eşiyle aralarında suskunluk protokolü imzaladıkları iddiasını da reddetti. 'Ne ben ne de Emine 'Kim konuşursa diğer tarafa 100 bin dolar ödeyecek' diye anlaşma yapmadık' diyen Kınay, evliliği boyunca Emine Ün'e çalışma yasağı getirdiği söylentisine de sinirlendi. Sanatçı, 'Ben ona 'Çalışmayacaksın' demedim. Her kararı kendi hür iradesiyle aldı. Ama Türkiye'de maalesef evli kadınlara çok fazla proje gelmiyor' diye konuştu.

'DİKKAT ET, İNTERNET AFFETMEZ'

Kınay son olarak eski eşine şöyle seslendi: 'Kızım Duru'ya temiz bir arşiv bırakalım. İnternet çağındayız; artık hiçbir şey gizli kalmıyor. Kızım Duru'nun da anne ve babasıyla ilgili güzel anıları kalsın istiyorum. Bu konuda Emine'ye ve bana büyük görev düşüyor.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: