İŞPORTADAN GİYİNEN ÜNLÜLER KİM?

Tek bir konserden ya da diziden binlerce dolar alan ünlüler aslında hesaplarını çok iyi biliyor. İşte indirimli mağazaları veya semt pazarlarını dolaşıp ucuza giyinmeye çalışan ünlüler..

Magazin

İŞPORTADAN GİYİNEN ÜNLÜLER KİM? Pop'un kraliçesi Sezen Aksu ile Emel Müftüoğlu da hesabını iyi bilenlerden. İki ünlü bazen Merter'e uğruyor. İhraç fazlası ucuz tekstilin adresi olan Merter'den, bir Nişantaşı mağazasına ödeyecekleri para ile gönüllerince alışveriş yapıyorlar.
ALIŞVERİŞ MERTER'DENPop'un kraliçesi Sezen Aksu ile Emel Müftüoğlu da hesabını iyi bilenlerden. İki ünlü bazen Merter'e uğruyor. İhraç fazlası ucuz tekstilin adresi olan Merter'den, bir Nişantaşı mağazasına ödeyecekleri para ile gönüllerince alışveriş yapıyorlar.

FAVORİSİ İSTİKLAL CADDESİMegastar, İstanbul'da bulunduğu zamanlarda İstiklal Caddesi'nin arka sokaklarındaki dükkanları dolaşmayı çok seviyor. New York'ta ise 5'inci Cadde'de 800 dolara satılan pantolonu, New Jersey'deki alışveriş merkezlerindeki mağazalardan dörtte bir fiyatına satın alıyor.

Dünyaca ünlü moda firmalarının defilelerine katılmak için sık sık yurtdışına giden manken, tanıttığı pahalı ürünleri asla giymiyor. Tülin Şahin, Beyoğlu'nun arka sokaklarındaki küçük dükkanlardan alışveriş yapıyor. Şahin, 'Kıyafete fazla para harcamam. Tarzımı yaratmaya çalışıyorum. Markalı giyinmem' diyor.


Haluk Bilginer ile evlendikten sonra yılın yarısını Londra'daki evlerinde geçirmeye başlayan sanatçı da hesabını iyi bilenler arasında. Yengi, Londra'da lüks mağazaların bulunduğu Oxford Street veya Harrods yerine Kuzey Londra'daki ucuz pazarlardan alışveriş yapıyor.

Sanatçının takıları ile ciddi bir servet sahibi olduğu iddia edilir. Bazı takıları gerçek olsa da Ersoy'un taktığı takıların hepsi orijinal değil. Ersoy sık sık Bakırköy'deki takıcıları ziyaret edip, işporta malı imitasyonlar satın alıyor.

SALI PAZARI MÜDAVİMİ

Pazarların ucuzluğunu en iyi bilenlerden biri olan oyuncu Tuluğ Çizgen; ''Her şey için pazara gidiyorum. Kocamın iç çamaşırından çorabına kadar her şeyi oradan alırım. Alışveriş merkezlerindeki mağazalar çok pahalı" diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: