İŞSİZ KALAN HOSTESLER SOYUNDU!

Mexicana Airlines hostesleri işsiz kalınca soyundu

Magazin

İŞSİZ KALAN HOSTESLER SOYUNDU! Meksikalı hostesler, çalıştıkları havayolu Mexicana Airlines battığı ve işsiz kaldıkları için Playboy'a soyundu.
Dünyanın en eski havayolu şirketlerinden olmasına rağmen ekonomik darboğazdan kurtulamayan şirket, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında hosteslerle birlikte yüzlerce çalışanını işten çıkarmıştı.

İşsiz kalan hosteslerinin imdadına Playboy dergisi yetişti. İşsiz kalan 6 hostes Playboy'un yaptığı teklifi kabul etti. Altı hostes dergiye modellik yaptı.

Birbirinden güzel hostesler, dün, başkent Mexico City'de jartiyer, mini etek ve hostes kepleriyle poz verdi.
Hostesler Playboy'dan ne kadar para aldıklarını açıklamadı. Mexicana Airlines, bu yıl içinde kendisini yeniden toparlayıp faaliyete geçmeyi planlıyor. Daha önce de aynı havayolunda görevli hostesler havacılık temalı bir takvim için soyunmuştu.

Çekim öncesinde düzenlenen basın toplantısında söz alan Maribel Zavala, havayolunun 2011'de uçuşlara devam edeceğini anımsatarak, "O zaman işimize döneceğiz ama bu zamana kadar para kazanmamız gerekiyor” dedi.

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: