İSTANBUL CUP'TA BÜYÜK ŞOK!

Dünyanın 1 numarası Serena Williams, yaşadığı şanssız bir kaza sonrasında ayağını kesti ve İstanbul Cup'tan çekildi.

Magazin

İSTANBUL CUP'TA BÜYÜK ŞOK! İstanbul Cup'a geleceği açıklanan dünyanın 1 numarası Serena Williams, World Team Tennis ligi mücadeleri için bulunduğu ülkesinde geçirdiği bir kaza sonrasında yaralandı. Amerikalı yıldızın, İstanbul Cup dahil olmak üzere üç turnuvadan çekildiği bildirildi.

28 yaşındaki Amerikalı yıldız, Washington Kastles takımı ile oynadığı WTT mücadelesinde turnuvanın dördüncü gününde geçirdiği bir kazanın ardından turnuvadan çekildi. Ayağında cam kesiği olan Serena'nın 26 Temmuz'daki İstanbul Cup'a gelemeyeceği açıklandı.

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada dünyanın 1 numaralı oyuncusunun başına gelen şanssızlık yüzünden çok üzgün olduklarını belirtirken, ünlü tenisçinin yerine yeni bir ismi turnuvaya dahil etmek için WTA yetkilileri ile görüşmeleri sürdürdüklerini açıkladı.
İstanbul Cup, 26 Temmuz'daki ana tablo maçları ile başlayacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: