İSTANBUL DIŞINDA DİZİ ÇEVİRMEYE TÖVBE ETTİ

Rol aldığı "Asi" dizisi nedeniyle iki yıl Antakya'da yaşayan Tuba Büyüküstün, artık İstanbul dışında çekilen dizilerde rol almayacağını açıkladı.

Magazin

İSTANBUL DIŞINDA DİZİ ÇEVİRMEYE TÖVBE ETTİ Bu ay ekranlara gelmeye başlayacak olan "Gönülçelen" dizisinde bir Çingene kızını canlandıran Tuba Büyüküstün, diğer taraftan da Yüreğine Sor filminin vizyona girmesini bekliyor. Daha önce rol aldığı "Asi" dizisi için uzun süre Antakya'da yaşayan Tuba Büyüksütn, hemen ardından ilk sinema filmi için de Karadeniz'de aylarca çekim yapmıştı.

Şehir dışında çekilen dizilerde rol almanın zorluklarını Sabah'a anlatan Tuba Büyüküstün, buralarda yeni hayat kurmanın zorluğundan bahsederek şöyle konuştu: Şehir dışında çekilen bir dizide rol almak çok zor. Film için başka şehre giderim ama bir dizi için gider miyim bilmiyorum. Çünkü dizi yıllarca sürüyor ve siz başka bir hayat kuruyorsunuz. Yeni bir hayat kurmak ve ona alışmak çok zor. Tabii İstanbul'da dizi çekmek daha cazip geliyor. Evim, ailem, arkadaşlarım, yakın çevrem burada. İş bittikten sonra evindesin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: