İSTANBUL İÇİN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI!

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, İstanbul'un Çatalca ve bazı ilçeleri ile Kırklareli'nin Demirköy ve Vize ilçelerinde kuvvetli yağış beklendiği bildirildi.

Magazin

İSTANBUL İÇİN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI! Bugün gecce saatlerine kadar sürmesi beklenen yağışlar nedeniyle oluşabilecek ani sel, su baskını, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olmaları konusunda vatandaşlar ve yetkililer uyarıldı.


Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre, Marmara'nın kuzey ve doğusu, İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu'nun batısı, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi, Düzce ve Zonguldak çevreleri ile Antalya'nın kuzey ve batı ilçelerinde sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde görülecek yağışlar, özellikle İstanbul'un Çatalca, Kırklareli'nin Demirköy ve Vize ilçelerinde kuvvetli olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: