İstanbul ile Hawaii Adaları’nı kodla yakınlaştıracak

THY, Hawaiian Havayolları ile kod paylaşımı anlaşması imzaladı. Anlaşma ile THY, Hawaiian Havayolları’nın Honolulu’dan Osaka’ya haftada 7, Seul’e haftada 5 kez düzenlediği tarifeli seferlerine kendi uçuş kodunu koyabilecek

Yaşam

İstanbul ile Hawaii Adaları’nı kodla yakınlaştıracak Türk Hava Yolları (THY) ile Hawaiian Havayolları kod paylaşımı anlaşması imzaladı.İki havayolu yolcuları Uzakdoğu noktaları üzerinden Türkiye ile Hawaii arasında daha rahat seyahat edebilecek. Anlaşma ile THY, Hawaiian Havayolları’nın Honolulu’dan Japonya’nın Osaka noktasına icra ettiği haftalık 7 frekans ve Güney Kore’de Seul noktasına haftalık 5 frekans düzenlediği tarifeli seferlerine kendi uçuş kodunu koyabilecek.


"DAHA ÇOK SEYAHAT OLANAĞI SUNACAĞIZ"

Anlaşmanın ABD’nin San Francisco kentindeki imza töreninde konuşan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, iki havayolu arasındaki işbirliğinin gelişmesinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirterek “THY olarak Hawaiian Havayolları ile codeshare anlaşması imzalanmasından çok memnunuz ve bu anlaşma sayesinde gelişen iki havayolu şirketi arasındaki işbirliğinin sonucunda, havayollarımızın birbirlerinin uçuş ağlarından yararlanmak sureti ile yolcularımıza daha fazla seyahat olanakları sunabileceğini düşünüyoruz” değerlendirmesini yaptı. Hawaiian Havayolları Üst Yöneticisi (CEO) Mark Dunkerley ise “Daha fazla sayıda THY yolcusuna Hawaii misafirperverliğini, zamanında kalkış performansıyla ödüllü hizmetini ve İstanbul’dan adamıza yapacakları seyahatte servis kalitemizi tanıtmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: Gökhan ARTAN / HABERTÜRK
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: