İSTANBUL, SİREN ERTAN KOKACAK!

Üretmeyi kendine ilke edinen ve markasını her geçen gün bir adım ileri taşımayı başaran moda tasarımcısı Siren Ertan Çarmıklı, projelerine bir yenisini daha ekliyor. 10 aydır büyük bir gizlilik ve titizlikle üzerinde çalıştığı, markasının adını taşıyan ‘ I Siren Ertan ISTANBUL’ isimli parfümünü 8 Mayıs günü satışa sunmaya hazırlanıyor.

Magazin

İSTANBUL, SİREN ERTAN KOKACAK! Ünlü moda fotografçısı Koray Birand’ın objektifine poz veren Siren Ertan çekim arkasını ve parfümün ilk görüntülerini bizimle paylaştı.


8 Mayıs akşamı Nişantaşı Beymen mağazasında verilecek özel davet öncesinde parfümünün imaj fotografı için kamera karşısına geçen Siren Hanım her zamanki gibi çok şıktı. Kreatif direktörlüğünü Murat Türkili’nin üstlendiği çekimde yine kendi markasına ait elbiseler giymeyi tercih etmişti. Ten rengi ve pembe tonlarında tül üzerine Swarovski,kristal ve boncuklardan el işlemesi iki uzun elbise giyen Siren Hanım şık,elegan ve çarpıcı görüntüsüyle parfümüne dair ilk ipuçlarını veriyordu.

Saçlar Ali Yılancı tarafından yapılırken, her zaman kendi makyajını kendisi yapmayı tercih eden Siren Hanım bu çekim için makyajını Ali Rıza Özdemir’e emanet etti.

Stüdyo Close-Up’ın rahat atmosferinde gerçekleşen çekim son derece uyumlu ve neşe içerisinde geçti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: