İstanbul yeme-içme sahnesinde bir şef restoranı; Gile

Akaretler Sıraevler’de açılan Gile; şefler Üryan Doğmuş ve Cihan Kıpçak’ın “avangard Türk mutfağı” stilindeki sürprizli lezzetlerinin müdavimlerini ve tüm lezzet avcılarını bekliyor…

Diğer Haberler

İstanbul yeme-içme sahnesinde bir şef restoranı; Gile İstanbul’un az sayıdaki şef restoranından biri olan Gile, geçtiğimiz Mayıs ayından bu yana, tadım menüleri, özenle oluşturulmuş kavı, şarapseverlere yemek eşleşmeleri için önerilerde bulunan someliyesi ile estetik bir atmosferde iyi lezzetlerin tadını çıkarmak isteyenlerin buluşma noktası oldu. GQ Dergisi’nin “Men of the Year 2013 Ödülleri”nde “Yılın Şefleri” seçilen şefler Üryan Doğmuş ve Cihan Kıpçak, çok iyi tanıdığımız lezzetleri, beklenmedik formlarda sunuyorlar. Öğle ve akşam menüleri farklı olan restoranda tadım menüsü almak, şeflerin tarzını yakından tanımanın en iyi yolu.. Rezervasyonsuz gitmemenizi öneririz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: