İSTANBUL'A ÜNLÜ AKINI!

Dünyanın en önemli modacıları, top modeller Fashionable İstanbul için ülkemizde.

Magazin

İSTANBUL'A ÜNLÜ AKINI! Deniz üzerine kurulan 5 bin tonluk dev platform üzerindeki çadırda gerçekleştirilecek Fashionable İstanbul, üç gün boyunca dünya modasını İstanbul’a taşıyacak.

Üç gün sürecek Fashionable İstanbul’da, Cavalli’den Vivienne Westwood’a Gianfranco Ferre’den, Ferragamo ve Missoni’ye kadar dünyanın ünlü tasarımcıları İstanbul’un muhteşem boğaz manzarası eşliğinde koleksiyonlarını sergileyecek.

Aralarında moda dünyasının büyük ve etkin isimleri, dünyaca ünlü işadamları, aktör ve top modellerin olduğu konukların en dikkat çekici isimleri ise Bruce Willis, eşi Emma Heming.

Ünlü model Bar Refaeli, İngiltere’nin en çok görüntülenen mankenlerinden biri olan Lilly Donaldson ile dünyanın 50 Top Model sıralamasında 5’nci olan Jessica Stam ise ünlü tasarımcıların koleksiyonlarını sergileyecek.

Bu akşam Dolmabahçe Sarayı’ndaki açılış gecesinde kırmızı halıdan çok özel röportajlar ve Roberto Cavalli defilesi canlı yayınla 20.15'te CNN Türk’te ekrana gelecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: