İSTANBUL’DA ‘CADI’ KAZANI BU GECCE KAYNAYACAK!

Her sene tüm dünyada özellikle Kanada’da ve New York’da ‘Halloween’ yani Cadılar Bayramı, 31 Ekim geccesi büyük bir heyecanla kutlanır.

Magazin

İSTANBUL’DA ‘CADI’ KAZANI BU GECCE KAYNAYACAK! Çoğunlukla çocukların kostüm giyerek kapı kapı dolaşıp şeker, meyve ve başka hediyeler aldığı neşeli, eğlenceli bir bayram olarak bilinen Cadılar Bayramı, bu klasik kutlamanın dışında; o gecce düzenlenilen özel kostüm partileri, kalabalık bir evde toplanıp korku filmleri izlemek gibi farklı birçok aktiviteyle de renkli bir hale dönüştürülebilir…

İstanbul'da da bu gecce birçok mekânda Cadılar Bayramına özel kutlamalar olacak. Yemek ve eğlencenin bir arada olacağı, bal kabakları süslemeleri, özel müzikler ve ilginç kostümler eşliğindeki partiler sizleri bekliyor.

Nişantaşı, Bebek ve Beyoğlu'nda birçok mekân bu özel geccenin hazırlığına günler öncesinde başladı. Bakalım bu renkli gecede neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

İşte 'Cadı' olabileceğiniz yerlerden birkaçı; panaromik manzarası ile gelen misafirlerini kendine hayran bırakan 360 İstanbul'da Cadılar Bayramını farklı bir eğlence ile geçirebilirsiniz, Bebek'in en popüler mekânlardan biri olan Lucca'da, Cadılar Bayramına özel kostüm partisine katılabilirsiniz, Cihangir'de bulunan Meyra Cafe'de düzenlenilen Cadılar Bayramı kostüm partisine gidebilirsiniz… Eğlencenin adreslerinden birkaçı…

Hadi bakalım tüm 'Cadı'lar doya doya eğlenin!

MERVE GÜNYOL
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: