İSTANBUL'DA KEVIN SPACEY RÜZGARI!

Başrolünü ünlü oyuncu Kevin Spacey’nin üstlendiği oyun, İstanbul Tiyatro Festivali'nde sahnelenecek

Magazin

İSTANBUL'DA KEVIN SPACEY RÜZGARI! İstanbul Tiyatro Festivali (İKSV) ve İstanbul Şehir Tiyatroları, Vodafone Red sponsorluğunda, ekim ayında çok özel bir ortak yapıma ev sahipliği yapacak. The Bridge Project kapsamında gerçekleştirilen, Sam Mendes’in yönetmenliğini ve dünyaca ünlü oyuncu Kevin Spacey’nin başrolünü üstlendiği “III. Richard”, beş özel gösteri için ekim ayında İstanbul’da olacak.

Dünya prömiyerini 29 Haziran’da Londra’da yapan ve büyük ses getiren “III. Richard”, 5 - 9 Ekim arasında Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde sahnelenecek. Londra’nın köklü tiyatrolarından biri olan Old Vic, Brooklyn Müzik Akademisi (BAM) ve Neal Street’in ortak yapımı olan “III. Richard”ın yönetmenliğini Oscar ödüllü İngiliz yönetmen Sam Mendes üstleniyor.

Ünlülerle çok yakın dostukları olan Ömer Karacan da 6 Ekim akşamı Kevin Spacey'in onuruna 50 kişilik bir davet verecekmiş.. Kevin hayranı sosyetik hanımlar davetiye için kuyruğa girmiş.. Hepsi Kevin'la tanışmak için can atıyormuş..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: