İstanbul'da Munich rüzgarı!

Barcelona’nın en ünlü ayakkabı firması Munich önceki gün Yooistanbul’da gerçekleşen gösterişli lansmanıyla İlkbahar - Yaz kreasyonu ayakkabılarını Memo Davran ev sahipliğinde, ünlü isimlerin katıldığı bir davetle görücüye çıkardı.

Sosyete

İstanbul'da Munich rüzgarı! Yooistanbul’da gerçekleşen davete Emel Yıldırım, Deniz Akkaya, Selçuk Yöntem, Sinem Yıldırım, Pelin Öztekin, Esin Övet, Işıl Reçber, Gül Erçetingöz, Çağla Gürsoy, Murat Güloğlu, Mehmet Çelik, Kaan Tatlıtuğ gibi sanat, iş ve cemiyet ve hayatının önemli isimleri katıldı.


Munich spor ayakkabıları kendine has tasarımı ile davetlilerden özellikle spor tutkunlarından tam not aldı. Dünyaca ünlü isimlerin ayağından çıkarmadığı İspanyol marka Munich artık Türkiye’de tüm seçkin mağazalarda yerini aldı.

Hülya Avşar ile ilgili sorulara kapıyı kapattı
Barcelona’nın en ünlü ayakkabı firması Munich lansmanına şık bir kıyafetle katılan Deniz Akkaya, daha önce polemik yaşadığı Hülya Avşar hakkındaki sorulara, "Arkadaşlar bana gereksiz şeyleri sormayın. Gereksiz şeylerle ilgili konuşmuyorum. İnsanlara prim vermek istemiyorum. Toplumu bu tarz haberlerle meşgul etmemeliyiz" cevabını verdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: