İstanbul'da narkotik operasyonu

İstanbul'da bu sabah narkotik operasyonu gerçekleştirildi. Operasyonda 'Issız Adam' filmiyle tanınan Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy ve şarkıcı Cenk Eren'in yanı sıra bir çok ünlü isim gözaltına alındı. Cenk Eren ve Cemal Hünal serbest bırakılırken oyuncu Çağatay Ulusoy temin edicilikle suçlanıyor.

Magazin

İstanbul'da narkotik operasyonu EREN VE HÜNAL SERBEST

Yapılan inceleme sonucunda Cenk Eren ve Cemal Hünal serbest bırakıldı.

GECCE.com'a yaptığı açıklamada Cenk Eren, "İçici değilim. Emniyet tarafından ifademe başvuruldu. Daha sonra serbest bırakıldım" dedi..


İŞTE ÇAĞATAY ULUSOY'UN İLK SÖZLERİ
MAGAZİN

GÖZALTINDAKİ ÜNLÜLER BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ
MAGAZİN

ÜNLÜLER NARKOTİK'E BÖYLE GÖTÜRÜLDÜ!

MAGAZİN

TWİTTER'DA NELER SÖYLENDİ?
MAGAZİN


İstanbul'da narkotik operasyonu

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından kokain satıcılarına yönelik operasyonda aralarında şarkıcı Cenk Eren, Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal, "Miss Turkey 2011" güzellik yarışmasında 2'nci olan Gizem Karaca, DJ Nuri Kösem, oyuncu Ergün Taş, Selen Katırcıoğlu, Can Yurtsevdi, oyuncu Yusuf Akgün, Ayşe Selin Boronkay'ın da arasında bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında bazı tiyatro oyuncularının da olduğu belirtiliyor.

Ünlüler, bir uyuşturucu satıcısının ifadesi doğrultusunda gözaltına alındı.

Ünlülere yönelik uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınanlar arasında bulunan oyuncu Selen Katırcıoğlu'nun da aralarında bulunduğu 3 kişi, sabah saatlerinde Emniyet Müdürlüğü'nden serbest bırakıldı.

Bu arada gözaltında bulunan Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’nın da aralarında bulunduğu diğer şüpheliler için polis ek gözaltı süresi istedi. Şüphelilerin bir kısmının yarın emniyette adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

İSTANBUL (DHA)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: