Yasmin Erbil'in İstanbul'da son alışveriş turu

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin AVM'nin altını üstüne getirdi

Diğer Haberler

Yasmin Erbil'in İstanbul'da son alışveriş turu Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde alışveriş yaparken görüldü. Londra'da aldığı eğitimin bir haftalık tatilinin pazar günü sona ereceğini ve Londra'ya dönüp eğitimine kaldığı yerden devam edeceğini söyleyen Yasmin Erbil, AVM'de neredeyse tüm mağazaları tek tek dolaşıp yeni sezon ürünleri inceledi.


Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar'ın kızları Yasmin Erbil Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettirmeye devam ediyor

Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada iddialı paylaşımlar yapan kızı Yasmin'in bazı pozlarından rahatsız olduğunu dile getirmişti. Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta verdiği röportajda kızı Yasmin ile olan ilişkisini anlatmış ve Yasmin’in cesur sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili sorulara ‘Fotoğraflarının bazılarından rahatsız oluyorum ve uyarıyorum bir Türk babası olarak. Ama beni çok irite eden fotoğraflar paylaşmıyor zaten. Toplum çok baskı yaptığı için ister istemez etkileniyorsun. “Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok” diyerek yanıt vermişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: