İstanbullu Gelin dizisinde sular durulmuyor!

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in yeni fragmanı sosyal medyada yankı uyandırdı. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı dizide sular durulmuyor.

Dizi Galeri

İstanbullu Gelin dizisinde sular durulmuyor! Son birkaç bölümdür Murat’ın asi tavırlarından rahatsız olan izleyenler, Murat’ın yaptığı terbiyesizliklerin ardı arkasının kesilmediğini düşünüyor.

Murat’ın Bade’yle kimseye söylemeden evlenip eve gelmesi, Esma Sultan’ı çıldırttı.

Garip durumu ortaya çıktığından beri Murat’ın asi tavırları, seyircinin Esma Sultan'a destek çıkmasına sebep olmuştu. Hal böyle olunca Murat’ın durulmayacağını düşünen izleyenler, haklı çıktı.

Annesinin Garip’le olan ilişkisini bir türlü kabul etmek istemeyen Murat’ın bu durumu kendi açısından algılayıp, annesine terbiyesizlik yapmasıyla izleyenlerin tepkileri gecikmedi.

Murat’ın kendisine söylediği sözlere daha fazla dayanamayan Esma Sutan ise Murat’a tokat attı.

İzleyiciler bu sahneler için; “Murat o tokadı çoktan hak etti!”, “Osmanlı tokadı geldi Esma’dan!”, “Murat tam bir ergen!”, “O tokadı hak ettin Murat karşındaki annen, ne hata yaparsa yapsın o lafları hak etmiyor!”, “Hadsizliğin de dibi ama Murat!” gibi yorumlar yaptılar. Bazı izleyiciler ise Esma Sultan'a tavırlarını sürdürmeye devam ettiler. İzleyiciler, "Sen aşkın peşinden gittin oğluna ne bu öfke!", "Ya bir kadın hiç mi aşka inanmaz!", "Oğullarım diye diye hepsini kaçıracak en son" gibi yorumlarda bulundular.

İşte İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: