'İstanbullu Gelin'e yeni transfer

Aslı Enver ile Özcan Deniz'in başrollerinde yer aldığı 'İstanbullu Gelin' dizisinin üçüncü sezonu merakla bekleniyor. Diziye bir yandan da yeni oyuncular dahil oluyor.

Dizi Galeri

'İstanbullu Gelin'e yeni transfer Başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz'in yer aldığı 'İstanbullu Gelin' dizisinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Diziye yeni oyuncular da dahil oluyor. Daha önce usta oyuncu Meral Çetinkaya'nın 'İstanbullu Gelin'in kadrosuna katıldığı duyurulmuştu. 'İstanbullu Gelin'in ikinci transferi ise Nihal Yalçın oldu. Böylelikle uzun süredir ekranlarda gözükmeyen oyuncu sessizliğini İstanbullu Gelin ile bozmuş oldu.

'İstanbullu Gelin' dizisine yeni transfer!

'İstanbullu Gelin' dizisine yeni transfer!Nihal Yalçın, İstanbullu Gelin dizisinde Güneş Köksal olarak izleyici karşısına çıkacak. Güneş, Esma'nın (İpek Bilgin) görümcesi Ülfet Kavaklı'nın (Meral Çetinkaya) sağ kolu.

Tasarım, sunum ve mağazacılık konularında kimsenin eline su dökemediği Güneş, Ülfet Kavaklı'nın hem tek dostu hem de en büyük sırdaşı.

Kızları olmak için sıraya girdiler!

Kızları olmak için sıraya girdiler!Pera mağazalarında yöneticilik yapan Güneş Köksal, Boranların yıllar sonra Ülfet Kavaklı ile kesişen kaderlerinde kilit bir rol oynayacak.


Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: