İstanbullu Gelin'in yayın tarihi belli oldu

Aslı Enver ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştıkları İstanbullu Gelin dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Dizi Galeri

İstanbullu Gelin'in yayın tarihi belli oldu Yapımcılığı 03 Medya'nın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş'un üstlendiği İstanbullu Gelin, 3 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Star TV'de başlıyor.

Özcan Deniz ve Aslı Enver'in yanı sıra İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir(, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncuoğlu ve Fatih Koyunoğlu gibi oyuncular yer alıyor.

Özcan Deniz ve Aslı Enver'in soğukla savaşı!

Özcan Deniz ve Aslı Enver'in soğukla savaşı!İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: