İSTANBUL'UN 5'TE 1'İ ONUN

Serdar Ortaç, İstanbul'da bu yaz fırtına gibi esti! Büyük konser organizasyonlarındaki her beş biletten birini Ortaç hayranları aldı

Magazin

İSTANBUL'UN 5'TE 1'İ ONUN 5 KONSER 36 BİN KİŞİ
SERDAR Ortaç'ın bu yıl 'Çakra'ları açıldı, rakiplerine fark attı! 2009 yazında Kuruçeşme Arena, Kalamış True Blue ve Harbiye Açıkhava'da verdiği 5 konserini izlemek için 36 bin müziksever bilet aldı. Bu rakam, İstanbul'da bu yıl dev konser alanlarında satılan ortalama 180 bin biletin 1/5'ini oluşturuyor.

EKTİĞİMİ BİÇİYORUM
ULAŞTIĞI bu rakamı "Gurur verici" diye yorumlayan Ortaç, "Bundan sonra da sevenlerimin yüzünü kara çıkarmayacak işler yapacağım" dedi. Ünlü popçu, başarısının sırrını da şöyle özetledi: "Ne ekersen onu biçersin derler. Ben bugüne kadar hep sevgi ve saygı ektim. Şimdi onu biçiyorum."

MERDİVENLER BİLE SATILDI
Serdar Ortaç'ın bu akşam Harbiye Açıkhava'da vereceği konserin biletleri de tükendi. 4.200 oturma kapasiteli konser alanının merdivenleri bile Ortaç hayranları tarafından satın alındı.

ORTAÇ'IN SKOR KARNESİ
Fenerbahçe True Blue: 4 bin kişi Kuruçeşme Arena: 8 bin kişi Sortie: 3 bin kişi Harbiye Açıkhava: 7 bin Harbiye Açıkhava: 7 bin Harbiye Açıkhava: 7 bin (Bu gece) TOPLAM 36
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: