İŞTE 2009'UN KEHANETLERİ

Medyum Şükran, 2009 yılına dair ilginç kehanetlerde bulundu. Medyuma göre bir çok ünlüyü ilginç olaylar bekliyor.

Magazin

İŞTE 2009'UN KEHANETLERİ Gülben Ergen'in eşinden ayrılacağını ve ünlü türkücü ıbrahim Tatlıses'in kalp krizi sonucunda ölüm tehlikesi atlatacağını öne süren medyum Şükran, Seda Sayan'ın da siyah bir cip ile trafik kazası geçirdikten sonra eşi Onur Şan'dan ani bir kararla ayrılacağını iddia etti.

İbrahim Tatlıses'in 2009 yılında kalp krizi sonucunda ölüm tehlikesi atlatacağını öne süren Şükran, 'Seda Sayan, siyah bir cip ile trafik kazası geçirdikten sonra eşi Onur Şan'dan ani bir kararla ayrılacak. Gülben Ergen eşiyle bir yıldan beri büyük sorunlar yaşıyordu. 18 ay sonra resmen ayrılacaklar' şeklinde konuştu.

Şarkıcı Doğuş'un bir erkek çocuğu olduktan sonra eşini aldatacağını ileri süren Medyum Şükran, 'Tuğba Özay, eski sevgilisi Ali Güven'den tehditler alıyor. Özay, yeni davalarla ve yeni mahkemelerle boğuşmaya devam edecek. Tarkan ile Bilge kesinlikle ayrıldılar. Bir daha bir araya gelmeyecekler' ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Gülşen'in iş hayatında ve sanat hayatında uçurumun kenarında olduğunu iddia eden medyum Şükran, 'Erol Köse'nin eşi Gülşen’e büyü yaptırdı. Ebru Gündeş ve nişanlısı Osman Tan nikah masasından dönecekler, kesinlikle evlenemeyecekler. Osman Bey'in annesi Ebru Gündeş'i istemiyor. Orhan Gencebay, bu yıl içerisinde ailesinden birini kaybedecek. Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın bir kız çocukları olacak ve 5 yıl sonra ihanet yüzünden ayrılacaklar. Kenan Doğulu ise aniden evlenecek. Beyazıt Öztürk kesinlikle evlenmeyecek. Emre Altuğ manken Çağla Şikel'i aldatacak. Evliliği yürüten ise Çağla olacak. 3 yıl sonra da bir erkek çocuğu dünyaya getirecek' diye konuştu.
h2.haberturk.om
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: