İŞTE ACUN ILICALI'NIN YENİ PROJESİNİN DETAYLARI...

Geçtiğimiz hafta Salı akşamı Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika'ya konuk olan Acun Ilıcalı yepyeni bir yarışma programına başlayacağını ilk kez açıklamıştı. Bugün de Milliyet Gazetesi Yazarı Ali Eyüboğlu köşesinde Acun Ilıcalı'nın 60 Dakika'da ilk kez açıkladığı yeni projesini detaylarını yazdı.

Magazin

İŞTE ACUN ILICALI'NIN YENİ PROJESİNİN DETAYLARI... Acun Ilıcalı, hangi kanalda olacak belli değil, ancak yeni yayın döneminde neler yapacağı ya da yapmak istediği belli.

Önce “Yetenek Sizsiniz”le başlayacak… Jüri koltuğunda yine Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın olacak.
Ardından “O Ses Türkiye” yarışmasını yapacak. Ilıcalı’nın “O Ses Türkiye”de Hadise, Murat Boz, Hülya Avşar ve Mustafa Sandal’dan birini ya da ikisini değiştirmesi söz konusu…

Yeni “Survivor”ı 2013’ün mart ayında Filipinler’de yapacak.

Acun’un asıl sürprizi ise yıl sonuna doğru halktan insanlarla birlikte yapacağı program…
Ilıcalı, “Ne olduğunu söyleyemem, ama müthiş bir iş olacak. Son “Survivor”dan 3, 4 arkadaş da olacak bu projenin içinde. Ama o isimler de, proje de şimdilik sır” dedi.

Anlaşılan o ki, “Televizyonun dahi çocuğu”, hangi kanalda olursa olsun, yine gündem yaratacak bir projeye imza atacak.

Merve’den alacağı tazminatı ne yapacak?

Yargı’ya intikal eden Merve Büyüksaraç konusunu da sorduk Acun’a… Büyüksaraç için “Süper yalancı” diyen Ilıcalı, şunları söyledi:

“Söylediği her şey yalan. 22 milyon yatırdığım bir programı yarışmacılara gizli gizli yiyecek vererek tehlikeye atacak kadar aptal mıyım? Mahkeme sonunda görecek insanlar yalancının, iftiracının kim olduğunu? Ondan alacağım tazminatı İşitme Engelliler Vakfı’na bağışlayacağım. İnsan sarrafıyım. En fazla yüzde 10’dur yanılma payım, ama Merve’de yanıldım.”

Acun Ilıcalı'nın katıldığı 60 Dakika'yı izlemek için tıklayınız...

Acun Ilıcalı'nın katıldığı 60 Dakika'yı izlemek için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: