İşte Adriana Lima'nın yeni sevgilisi!

Adriana Lima sevgilisinden ayrıldıktan 6 gün sonra yeni aşkı ile öpüşürken görüntülendi.

Dünya Magazin

İşte Adriana Lima'nın yeni sevgilisi! Dünyaca ünlü manken Adriana Lima, Amerikan futbolcusu Julian Edleman'dan ayrıldıktan 6 gün sonra soluğu Miami'nin en gözde mekanı Sami Kohen'in işlettiği River Yatch Club'ta aldı.

Yanında yeni erkek arkadaşı Matt Harvey vardı. Çift birlikte yemek yedi.

Haberi alan Amerikan magazin muhabirleri River Yatch Club'a akın ederek karadan ve havadan fotoğraf çekmeye çalıştı.

Ünlü New York Post gazetesinin muhabirleri Adriana Lima'yı yeni sevgilisiyle öpüşürken görüntülemeyi başardı ve fotoğrafı ertesi gün manşetten yayınladı.

Sami Kohen, Gecce.com'a yaptığı özel açıklamada River Yacht Club'ın açıldıktan kısa bir süre sonra Gecce.miami'nin burada özel parti düzenlediğini ve bu partiden sonra da Türk ve yabancı yıldızlar tarafından tercih edilen bir mekan olduğunu anlattı.

Genel olarak müşterilerinin özel hayatlarını kim olursa olsun koruduklarını söyleyen Sahi Kohen, mekanın açıklığı ayrıca karadan ve denizden ulaşımı nedeni ile bazen magazin muhabirlerinin görüntü almasını engeleyemediklerini söyledi.

Benzer bir olayın Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın da geldiği akşam yaşandığını ama güvenliğin durumu fark etmesiyle muhabirlerin görüntü almasının engellendiğini söyledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Bunlarda ilginizi çekebilir: