İŞTE AMERİKALILARIN İRAN'A KARŞI YENİ SİLAHI!

Fars Haber Ajansı'ndan ilginç iddia: ABD'li bir baskı grubu İran'a karşı onu kullanıyor!

Magazin

İŞTE AMERİKALILARIN İRAN'A KARŞI YENİ SİLAHI! İranlı haber ajansı Fars News'un haberine göre Amerikalı bir baskı grubu olan “Nükleer İran Karşıtı Müttefikler”, İran’la ticari işbirliğini sürdürdüğü için İtalyan bir otomobil firmasına karşı propaganda girişimlerini yoğunlaştırdı. Bu doğrultuda geçen Çarşamba günü Amerikalı ünlü sinema oyuncusu ve şarkıcı Jennifer Lopez’e bir mektup yazarak ondan kendi şöhret ve konumunu kullanarak İtalyan firmasını İran’la ticari işbirliğini kesmesi konusunda ikna etmesi, aksi takdirde bu firmanın reklam filmlerinde oynamayı reddetmesini istediği öğrenildi.

LOPEZ YANIT VERMEDİ
Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez henüz bu teklife cevap vermedi.

İslami İran ve nükleer programı aleyhine faaliyetlerde bulunan söz konusu grup İtalyan firmasının çatısı altında olan bir alt şirketin İran’a kamyon sattığını söylüyor.

Fars News'un iddiasına göre “Nükleer İran Karşıtı Müttefikler” grubunun açık hedeflerinden biri, İran’la ticari işbirliğinde olan uluslararası şirket ve firmalara baskı yaparak onları İran’la ilişkilerini kesmeye zorlamak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: