İŞTE ANGELİNA'NIN İLK FİLMİ

Beyazperdenin en başarılı yıldızlarından Angelina Jolie'nin ilk filminin görüntüleri ilk kez US dergisinde yayımlandı.

Magazin

İŞTE ANGELİNA'NIN İLK FİLMİ Aktör babası Jon Voight sayesinde sinemayla erken yaşta tanışan Jolie, ilk filmini henüz altı yaşındayken çekmişti. 1982 yılında 'Looking to Get Out' filmiyle sinemaya adımını atan Jolie, bu filmde babası ve ünlü aktris Ann-Margret ile birlikte oynamıştı.


Yönetmenliğini Hal Ashby'ın üstlendiği filmin senaryosunu da Jolie'nin babası Jon Voight yazmıştı. Babası sayesinde sinemaya adım attığı her fırsatta dile getiren ancak babasıyla uzun yıllardır görüşmeyen Angelina Jolie'ye yakın kaynaklar, "Bu ilk filmini hatırladığında yüzüne geniş bir tebessüm yayılıyor" şeklinde konuşuyor.Yeteneği o yaştan belliymiş
Angelina Jolie'nin ilk filminde çok başarılı bir performans sergilediğini düşünen babası Jon Voight, "Kızımın hayranları bu filmi izlediklerinde ona bir kez daha hayran kalacak. Çok yetenekli olduğunu görecekler" dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: