İşte Aykut Kocaman'ın yeni takımı!

Atiker Konyaspor, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yollarını ayırdıktan sonra Aykut Kocaman ile görüşmelere başladı. Görüşmelerin olumlu geçtiği ve Kocaman'ın pazartesi Konya'ya gelip, imza atacağı öne sürüldü.

Diğer Haberler

İşte Aykut Kocaman'ın yeni takımı! Atiker Konyaspor, Ankaragücü maçının ardından teknik direktör Rıza Çalımbay ile yollarını tek taraflı olarak ayırmıştı. Ardından teknik direktör arayışlarına başlayan yeşil-beyazlı kulüp, Konyaspor camiası tarafından çok istenilen Aykut Kocaman ile görüşmelere başladı. Görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenildi. Kocaman'ın pazartesi Konya'ya gelip, imza atması bekleniyor. Başarılı direktör ile 2,5 veya 5 yıllık imza atılması planlanıyor.

Aykut Kocaman, yeşil-beyazlı kulübü ilk olarak 2005-2006 sezonunda çalıştırdı. Ardından 2014-2015 sezonunda yeniden takımın başına geçti. Kocaman ile birlikte o yıl yeşil-beyazlı takım 8'inci sırada sezonu tamamladı. 2015-2016 sezonunda ise ligi 3'üncü sırada bitiren Konyaspor, tarihinde ilk kez UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etti. Kocaman, 2016-2017 sezonunda ise yine Konyaspor'un tarihinde ilk kez Türkiye Kupası'nı müzesine götürmesini sağladı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: