İşte Ayla Çelik'e Bağdat'ı bulduran adam!

“Ben Leyla’yı, Mecnun’u, Ferhat’ı, Aslı’yı, Kerem’i bilmem ama Bağdat’ı gözüm kapalı bulabilirim” sözleriyle müzik dünyasına damga vuran Ayla Çelik’in sevgilisi ortaya çıktı. Çelik, işadamı Barbaros Utku’yla el ele poz verdi.

Magazin

İşte Ayla Çelik'e Bağdat'ı bulduran adam! “BAĞDAT” şarkısıyla adından söz ettiren şarkıcı ve söz yazarı Ayla Çelik’in işadamı Barbaros Utku’yla aşk yaşadığı konuşuluyordu. İlişkisi hakkında konuşmayan, ancak bir yalanlamada da bulunmayan Çelik, sevgilisiyle birlikte ilk kez objektiflerin karşısına çıktı. Geçtiğimiz hafta sonu Gökhan Tepe ile Aylin Özer’in CVK Bosphorus Otel’deki düğün törenine katılan Çelik ve Utku, el ele poz verdi. Uzun yıllardır antikacılıkla uğraşan ve Nişantaşı’nda da bir sanat galerisi olan Barbaros Utku ile Ayla Çelik’in 3 aydır birlikte olduğu konuşuluyor.

Ayla Çelik doğum tarihini değiştirdi!

Ayla Çelik doğum tarihini değiştirdi!
Milli Takım ve Ayla Çelik'ten süper düet: Biz Dünyanın En Büyük Aşığı Olabiliriz

Milli Takım ve Ayla Çelik'ten süper düet: Biz Dünyanın En Büyük Aşığı OlabilirizBOŞ İŞLERLE UĞRAŞMAYIN

Google’da doğum tarihini değiştirdiği, 43 yaşında olmasına rağmen yaşını 26 yaptığı öne sürülen Ayla Çelik, hakkındaki iddiaya da yanıt verdi. “Senin yaşın kaçtı?” diye soran erkeğe “29.99” diyen ve “Oo patron çıldırdı” yanıtını alan bir kadının karikatürünü Instagram’da paylaşan Çelik, o karenin altına da “Boş işlerle uğraşmayın” diye yazdı.


Gecce Mekan Oscarları'nda Ayla Çelik sürprizi!

Gecce Mekan Oscarları'nda Ayla Çelik sürprizi!Video yüklenemedi...KAYNAK: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: