İŞTE AYSUN KAYACI'NIN YENİ DİZİSİ!

Çekimleri bugün başlayacak olan '(+) 18' isimli sit-com dizi, gerek oyuncu kadrosu, gerek konusu ve bütçesiyle adından söz ettirecek.

Magazin

İŞTE AYSUN KAYACI'NIN YENİ DİZİSİ! Cihangir'deki bir apartmanda yaşayan üç genç kız ve dört erkeğin, romantizm ve komedi yüklü hikayesinin anlatıldığı dizide; Aysun Kayacı, Pamela Spence, Bahar Akça, Paşhan Yılmazel, Soner Sever, Eser Ali, Seray Sever, Tuluğ Çizgen ve Buğra Özenç rol alıyor. Senaryosunu Haluk Özenç'in yazdığı, yönetmenliğini Bülent İşbilen'in yaptığı dizinin konusuyla da izleyiciyi ekran başına çekeceği tahmin ediliyor.

HAYATI DEĞİŞİYOR
Dizinin konusu şöyle: Çok zengin ve tanınmış bir ailenin kızı olan Selin'in hayatı (Aysun Kayacı), günün birinde çocukluk arkadaşı Aslı (Bahar Akça) ve onun ev arkadaşı Hayal'le (Pamela Spence) kesişir. Selin, iki kızla aynı evi paylaşmaya başlar. Bu arada karşı daireyi tutan erkeklerle aralarında ilginç gelişmeler yaşanır...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: