İŞTE BARIŞMANIN FOTOĞRAFI!

Rihanna ve Chris Brown’un Miami’de Sean Combs’un evinde barıştıkları söyleniyordu...

Magazin

İŞTE BARIŞMANIN FOTOĞRAFI! Ancak ortada birlikte çekilmiş bir fotoğraf yoktu. İşte o fotoğraf önceki gün Los Angeles’ta havaalanında çekildi.

Rihanna’nın Grammy geccesinde kendisini feci şekilde döven sevgilisi Chris Brown ile barıştığı artık kanıtlandı... Rihanna ve Chris’in ortak dostları rap şarkıcısı Sean “Diddy” Combs’un Miami’deki evinde buluşup barıştıkları konuşuluyordu. Ancak ortada ünlü ikilinin tekrar birlikte olduğunu kanıtlayan bir fotoğraf yoktu. Sadece Chris’in Diddy’nin deniz kenarındaki evinin önünde jet-ski ile dolaşırken çekilmiş fotoğrafları vardı. Sonunda barışma haberinin doğru olduğu kanıtlandı.

Rihanna ve Chris önceki gecce Miami’de özel bir jete binerken görüntülendiler. Ünlü çift, Los Angeles’a indikten sonra aynı jipe binerken de görüntülendiler. Rihanna’nın paparazzileri görünce yüzünü sakladığı gözlendi.

ABD’de şimdi herkes Rihanna’nın yüzünü darmadağın eden eski sevgilisine neden döndüğünü merak ediyor. Üstelik Chris’i polise şikayet eden de Rihanna’ydı. Rihanna’nın yakın çevresinden gelen haberlere bakılırsa ünlü şarkıcı hamile olduğu için eski sevgilisini afetmiş.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: