İŞTE BEKLENEN DÜĞÜNDEN KARELER

İLİŞKİLERİNİ KAMUOYUNA SİTEMİZİN ÇIKARTTIĞI SANAT DÜNYASININ ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN SEDA SAYAN, İLE TÜRKÜLERİN PRENSİ ONUR ŞAN İLE EVLENDİ.

Magazin

İŞTE BEKLENEN DÜĞÜNDEN KARELER Aşıklar şehri olarak bilinen Paris'te yaptıkları kısa tatilde evlenme kararı alan Seda Sayan ile Onur Şan, Çırağan Sarayı' nda 30 kişilik bir davetli grubunun huzurunda nikah kıydı.

Seda Sayan ile Onur Şan'ın şahitliğini Osman Yağmurdereli ile Türker İnanoğlu' nun yaptı, nikahı ise İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Seda Sayan ve Onur Şan'ın ailesinin katıldığı nikah sırasında Seda Sayan, Onur Şan'ın ayağına basmayı ihmal etmedi.

Törene yakın arkadaşları İbrahim Tatlıses, Gülben Ergen,Semra Özal, Eray Kapıcıoğlu,Sacit Aslan, Öykü Serter gibi ünlü isimler katıldı.

Onur Şan'ın anne ve babasının, Sayan'ın da annesi ve kardeşinin katıldığı nikah törenine, Sayan'ın Sinan Engin'den olan oğlu Oğulcan annesinin evlenmesine karşı çıktığı için katılmadı.

Çırağan Sarayı'ndaki nikah, geceliği 20 Bin Euro'luk boğaz manzaralı Sultan suitinde gerçekleştirildi. 40 davetlinin katıldığı nikahta yemek servisi yapılmazken, sadece şampanya ve kalpli pasta ikram edildi.

İşlerinin yoğunluğu nedeni ile balayına çıkamayacaklarını söyleyen çift, en kısa zamanda baş başa minik bir tatil yapacaklarını söyledi. Nikah sonrası Çırağa Sarayı'na yeniden geçen çift gecceyi burada geçirdi..Otele geçiş sırasında korumalar ile basın mensupları arasında gerginlik yaşandı..YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: