İşte Benim Stilim ne zaman final yapacak?

Moda yarışması İşte Benim Stilim’in final tarihi belli oldu. İşte programa ait detaylar...

Magazin

İşte Benim Stilim ne zaman final yapacak? TV8'de yayınlanan ve Ivana Sert, Kemal Doğulu ile Kerimcan Durmaz'ın jüriliğini, Öykü Serter’in ise sunuculuğunu üstlendiği İşte Benim Stilim final haftası bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

Kısa süre sonra ekranlara veda edecek olan programın yeni bölümünde Deniz Serkonava sürprizi yaşandı. Bir süre önce programa veda eden Deniz Serkonava, arkadaşlarına moral vermek için İşte Benim Stilim’e konuk oldu. Gerek tarzı gerekse kendine has üslubuyla İşte Benim Stilim’in unutulmaz karakterlerinden bir haline gelen Deniz Serkonava ve stüdyodakiler arasındaki diyalog izleyiciyi güldürdü.

'İşte Benim Stilim' veda ediyor!

'İşte Benim Stilim' veda ediyor!İşte Benim Stilim finali ne zaman?
"İşte Benim Stilim ne zaman final yapacak?" sorusuna yanıt programın yapımcısından geldi. Twitter hesabından programa dair paylaşımlarda bulunan Haluk Şirin final için tarih verdi.

Aylardır ekranlarda olan İşte Benim Stilim, Ramazan ayının hemen öncesinde 26 Mayıs Cuma günü final yapacak. Final tarihini sosyal medyadan duyuran Şirin, Gelecek sezonla ilgili de bilgilendirmede bulundu. Önümüzdeki sezon format değişikliğine gidecek olan yarışma yeni sezonda"İşte Benim Stilim Elite" adı ile ekranlara gelecek.

İşte Benim Stilim 2017 finalistleri kimler?
İşte Benim Stilim'in 2017 finalistleri 21 Mayıs Pazar günü belli oldu. Final öncesindeki son elemede heyecan ve gerilim had safhadaydı. Mezuniyet konseptiyle jüri karşısına çıkan yarışmacılar kıyasıya bir mücadele içine girdiler. Zorlu yarışmada finale kalma fırsatını kaçıran iki isim Gamze Taşkın ve Emine Aydın oldu. İki ismin vedası ardından 7 isim finale kaldı.

Yıldız Tilbe ve Bahar Candan'dan 'Delikanlım' düeti!

Yıldız Tilbe ve Bahar Candan'dan 'Delikanlım' düeti!Aleyna Eroğlu, Simay Tokatlı, Burcu Yakasız, Tuğçe Ekim, Duygu Çevik, Neslihan Doğrusöz ve Merve Sevin İşte Benim Stilim’in 2017 finalistleri oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: