Ezgi Baylar da Talat Bulut'un tacizine uğradığını iddia etti!

İşte Benim Stilim yarışmasında başarısıyla adından bahsettiren ve dizi sektörüne iyi bir geçiş yapan Ezgi Baylar da, Talat Bulut'un tacizine uğradığını iddia etti.

Magazin

Ezgi Baylar da Talat Bulut'un tacizine uğradığını iddia etti! Fox TV'de yayınlanan 'Yasak Elma'nın 'Halit'i Talat Bulut'un (62), 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Şimşek'i sette taciz ettiği iddia edilmişti.

Berrak Tüzünataç'tan Talat Bulut çıkışı!

Berrak Tüzünataç'tan Talat Bulut çıkışı!Özge Şimşek, ''Kravatını bağlarken beni dudağımdan öptü'' dediği usta oyuncuya dava açmış, yapımcı Fatih Aksoy da Talat Bulut'un sözleşmesini feshedebileceğini açıklamıştı.

Talat Bulut ise kendini şu sözlerle savundu: ''Karavanda iç çamaşırımla duruyorum, kostümcüler gelip pantolonumu gömleğimi giydiriyor. İsteseydim 6 aydır taciz ederdim. İddialar tamamen yalan.''

Talat Bulut'a kötü haber!

Talat Bulut'a kötü haber!Öte yandan geçtiğimiz yıllarda Talat Bulut'la bir projede yer alan Hande Ataizi, Talat Bulut'un kendisini de taciz ettiğini iddia etmişti.

Hande Ataizi:

Hande Ataizi: "Beni de taciz etmişti!"Bu gelişmeler sonrası savcılık Talat Bulut hakkında, 'sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı' suçundan soruşturma başlatmıştı.

Talat Bulut hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor. 2014 yılında İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Ezgi Baylar da Talat Bulut'un video atarak kendisini taciz ettiğini sosyal medya hesabından açıkladı.

Ezgi Baylar'a kısa sürede binlerce destek mesajı geldi.


Talat Bulut'tan yeni açıklama!

Talat Bulut'tan yeni açıklama!

Bunlarda ilginizi çekebilir: