İŞTE BEREN SAAT'İN YENİ DİZİSİNİN AYRINTILARI!

Kanal D ekranlarına yeni bir dizi daha katılıyor. Başrollerini Beren Saat ve Mert Fırat'ın paylaştığı “İntikam” adlı dizinin büyük ses getirmesi bekleniyor.

Magazin

İŞTE BEREN SAAT'İN YENİ DİZİSİNİN AYRINTILARI! Amerika’nın en popüler dizileri arasında yer alan “Revenge”in yerli versiyonu, “İntikam” adıyla çok yakında Kanal D’de başlıyor. Orjinalinde Kanadalı oyuncu Emily Van Camp’in oynadığı ‘Emily’ karakterini ise Beren Saat canlandıracak.

Kanal D ile Disney’in ortak yapımı olarak 2013’ün ocak ayında “Revenge” dizisinin “İntikam” adıyla Türk izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlandığını Disney Media Distribution, ABC kanalından duyurdu. Dünya çapında geniş bir izleyici kitlesine sahip olan popüler dizi de başrolleri Beren Saat ve Mert Fırat paylaşacak.

Orjinalinde Emily Van Camp’in oynadığı 'Emily Thorne' karakterini Beren Saat canlandırırken, Mert Fırat ise Joshua Bowman’in canlandırdığı ‘Daniel Grayson’ rollerini üstlenecek. Dizideki diğer karakterlerinin seçim süreçleri halen devam ediyor. Dizinin sahneleri ise İstanbul’da çekilecek. Dizide Amerikan versiyonundaki Hamptons’ın yerini Boğaziçi yalıları alacak. Dizinin ilk sezonu için 22 bölüm çekilecek.

Beren Saat'in yeni dizisinin ayrıntılarını ilk olarak Dilara Pekel yazmıştı.

PSİKOPAT KATİL BEREN:

fotoğraf:

fotoğraf:

fotoğraf:

Bunlarda ilginizi çekebilir: