İşte boşanmanın gerçek hikayesi!

Boşanmanın ardından yakın çevreler yavaş yavaş gerçek sebebi fısıltı halinde kouşmaya başladı. Küçücük camia, bilinen insanlar ve herkes konuşuyor. Söylentilere göre boşanmanın gerçek sebebi, aşağıda yazıldığı gibiymiş. Ne üzücü. Bunları konuşanlar da çiftin yakın çevresi! İşleri güçleri de var ama konuşuyorlar işte.. ve konuşulanlara göre büyük aşkla evlenen ünlü televizyoncu ile fenomen eşinin boşanmasının gerçek sebebi; eşin kocayı aldatmasıymış!

Magazin

İşte boşanmanın gerçek hikayesi! “O’na sonsuz güveniyorum, dünyayı gezerek bana enerji getiriyor, ufkum açılıyor” dediği fenomen eş, uçuk zenginlerinin katıldığı Burning Man partisinde bir Fransız zengin adamla tanışmış. Hatta onunla fotoğraflar bile çekip paylaşmış, arkadaşça!. Nasıl olsa kocanın sonsuz güveni var ya!

Ama bu güven duygusu maalesef öyle devam etmemiş. Nevada çölündeki tanışma daha sonra ciddi şekilde ilerlemiş, ilerlemiş.. ta ki Dubai’de baş başa buluşana kadar..

Ünlü televizyoncunun eşi “Dubai’ye gideceğim” deyince, televizyoncudan izin çıkmamış, “gidemezsin” demiş ama dinleyen kim? Güven ve sonsuz krediyi verdin bir kere!

Ünlü televizyoncu “gidemezsin” dediği eşinin Instagram sayfasından Dubai paylaşımlarını görmüş. Gitme demesine rağmen sonsuz güvendiği eşinin Dubai’de olduğunu gören koca çılgına dönmüş! Peşine adam takmış ve korktuğu başına gelmiş! Çünkü Fransız adam da, fenomenle aynı otelde, aynı plajda, aynı şezlongdaymış!

Bunun üzerine fenomen eş İstanbul’a dönünce karşısına almış ve detayları önüne atmış ve “bitti” demiş. Fenomen eş, nasıl olsa bana bir şey demez dediği eşini böylesine ciddi hiç görmemiş. “Özür dilerim bir daha yapmam” demiş ama nafile. Yıldırım boşanma gerçekleşmiş!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: