İşte Bu Tarz Benim'in kazananları!

Bu Tarz Benim’in kazananı canlı yayında belli oldu. İşte en tarz yarışmacılar.

Magazin

İşte Bu Tarz Benim'in kazananları! Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğunda oturduğu sevilen moda yarışması Bu Tarz Benim’in ilk sezonu sona erdi.

Toplam 13 yarışmacı arasından finale kalmaya hak kazanan üç yarışmacı jüri oyları ve SMS oyları ile Cumartesi akşamı 100 Bin Lira büyük ödüle ve Türkiye’nin en tarz kadını ünvanına sahip olmak için podyuma çıktı. Hande Yener’in konuk jüri olarak katıldığı final gecesinde Ezgi, Ayşenur ve Aycan-Nurcan son gece üç farklı kombinle jüri karşısına çıktı.

Birincilik yolunda, hafta içi en fazla yıldızı toplayarak bir puanı garantileyen Ezgi finale bir adım önde başladı. Geccenin sonunda jüriden en yüksek yıldızı alan yarışmacı birincilik yolunda büyük bir avantaj kazanırken, canlı olarak yayınlanan bölümde ise jüriden alınan puan ile izleyicilerden gelen SMS oylarının ortalaması alındı.

Canlı yayından açıklanan sonuçlara göre, jüriden en az puanı alan yarışmacı Ayşenur Balcı olurken, Ezgi Baylar 2 puan, Aycan-Nurcan Şencan kardeşler ise en yüksek puanı aldı. Noter onayında getirilen sms oylaması sonuçlarına göre ise gecenin kazananı belli oldu. SMS oylamasında en az puanı alan isim Ezgi Baylar oldu.

buraya bir metin yazın

Jürinin puanları ve SMS’lerin ortalaması sonunda en yüksek puana ulaşan Aycan-Nurcan Şencan kardeşler Bu Tarz Benim’in ilk sezon şampiyonu oldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: