İşte Burcu Esmersoy ve yeni aşkı Sami Kiresepeli

Burcu Esmersoy, Çeşme tatilinde aşka geldi. Güzel sunucu, bir süredir aşk yaşadığı işadamı Sami Kiresepi ile ilk kez Alaçatı'da poz verdi ve 'Mutluyum' dedi

Magazin

İşte Burcu Esmersoy ve yeni aşkı Sami Kiresepeli Ekranların güzel sunucusu Burcu Esmersoy, aradığı aşkı işadamı Sami Kiresepi'de buldu. Bir süredir aşkını gizlice yaşayan Esmersoy, poz vermeme kuralını Çeşme'de bozdu. İşlerinden fırsat bulur bulmaz soluğu Çeşme'de alan Burcu Esmersoy, önceki gün Alaçatı'da objektiflere takıldı. Sevgilisiyle bir mekanda oturduktan sonra Alaçatı sokaklarında gezen güzel sunucu; böylece Sami Kiresepi ile de ilk yan yana pozunu vermiş oldu. Güzelliği ve şıklığı kadar neşesiyle de dikkat çeken Burcu Esmersoy, şunları söyledi: "Şu anda mutluyum. Saklayacak bir şey yok; onun için artık birlikte rahatça geziyoruz." Bu arada Santa Firma İlaç Sanayi A.Ş'nin patronu olan Sami Kiresepi; eski eşi Alexis Nina Kiresepi'nin kendisine açtığı 12 milyon lira tazminat talepli boşanma davasıyla gündeme gelmiş; ancak genç işadamı sadece aylık 5 bin lira nafaka ile boşanmıştı.


foto...

Fotoğraf: HT Magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: