İşte Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın kartal yuvası!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile oyuncu eşi Şükran Ovalı, nihayet güvenle yaşayabilecekleri bir ev buldu.

Magazin

İşte Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın kartal yuvası! Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı, yeni evlerini Anadolu Yakası’ndan aldı. Çift 5+1 evleri için aylık 12 bin dolar kira ödüyor. Çift, Baltalimanı'ndaki evlerinde uyurken, hırsızın kapıyı zorlaması üzerine yeni bir ev arayışına girmişti.

Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya sevgi gösterisi!

Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya sevgi gösterisi!Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre; eşinin kendisini güvende hissetmesi için paraya kıyan Caner Erkin, Bağdat Caddesi'nin tek lüks rezidansında bir penthouse (çatı katı) kiralamış. Lüks sitesinin 44'üncü katındaki penthouse'lardan birini kiralayan Caner Erkin, yeni yuvaları için aylık yaklaşık 12 bin dolar (yani dünkü kurla 42 bin 360 lira) kira ödeyecek.

Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı ile hasret giderdi

Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı ile hasret giderdi
CUMARTESİ TAŞINMIŞLAR

Radikal bir karar alıp Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçen Şükran Ovalı ile Caner Erkin çifti, cumartesi günü yeni yuvalarında oturmaya başladı. Çiftin, Yeşilköy Havalimanı'ndan Boğaz'a kadar 180 derece manzaraya sahip yeni yuvası beş oda bir salondan oluşuyormuş.

Şükran Ovalı yayınladı, Caner Erkin sansürledi!

Şükran Ovalı yayınladı, Caner Erkin sansürledi!FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: sabah.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: