İşte Ceren Hindistan’ın yeni aşkı

Olaylı aşk hayatı ile gündemden düşmeyen oyuncu Ceren Hindistan yeni sevgiliyle objektiflere yakalandı.

Magazin

İşte Ceren Hindistan’ın yeni aşkı Evli olduğunu bildiği iş adamı Ümit Aslan imam nikahı kıyarak Antalya'ya yerleşmiş bir de bebek sahibi olmuştu.


Yaşadığı yasak aşk gibi ayrılığı da olaylı Hindistan, Aslan'ın sahibi olduğu galerideki lüks araçlara zarar vererek çocuğuyla birlikte İstanbul'a geri dönmüştü.


Uzun süredir ortalarda görünmeyen oyuncu önceki gün yeni sevgilisiyle ortaya çıktı. Hindistan, oyuncu ve şarkıcı Pelin Sönmez'den geçtiğimiz aylarda boşanan iş adamı Cengiz Çolak ile İstinye Park'ta görüntülendi.


Gazetecileri karşısında görünce şok geçiren ikili, hızlı adımlarla geri kaçtı. Görüntülenmelerine kızan Cengiz Çolak, "Ne oluyor arkadaşlar, kimden izin aldınız? Çekmeyin" diyerek basın mensuplarına tepki gösterdi. Yaklaşık 15 dakika boyunca bir mekanın içerisinde bekleyen çift, gazetecilerin gitmeyeceğini anlayınca yeniden mekanda çıkış yaptı ve görüntülenmekten kurtulamadı.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: