İŞTE CEVAHİR'İN YENİ AŞKI ZEYNEP!

“Geniş Aile” dizisinin kadrosuna dahil olan Rojda Demirer, Zeynep karakterini canlandıracak. Zeynep’in, Ufuk Özkan’ın oynadığı Cevahir’le ilişkisi kavgayla başlayıp zamanla aşka dönüşecek.

Magazin

İŞTE CEVAHİR'İN YENİ AŞKI ZEYNEP! ÇEKİMLERDEN İLK FOTOĞRAFLAR
Fotoğraflar için tıklayınız..


Şuküfe'yi canlandıran Zuhal Topal'ın ayrılmasının ardından “Geniş Aile” ekibine Rojda Demirer katıldı. “Melekler Korusun” dizisi sona erdikten sonra “Geniş Aile”den gelen teklifi kabul eden Demirer, 'Zeynep' rolünü üstlendi. Zeynep, Ufuk Özkan'ın oynadığı Cevahir'le yakınlaşacak. Ancak ikilinin ilişkileri önce kavgayla başlayacak. Askerden döndükten sonra yaşamına çekidüzen verme kararı alan Cevahir, hem babasına yardım etmek hem de Zeynep'le yakınlaşabilmek için taksicilik yapmaya başlayacak.
Çekimler başladı


“Geniş Aile”nin 10 Ağustos'ta ekrana gelecek ilk bölümünün çekimleri, geçtiğimiz gün yapıldı. Ufuk Özkan'la birlikte kamera karşısına geçen Rojda Demirer, çekim arasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çok heyecanlı olduğunu belirten genç oyuncu, “Ben genelde dizilere sonradan dahil olmayı pek tercih etmiyorum. Ama 'Geniş Aile' hem oyuncu kadrosuyla hem de kalitesiyle beni ikna etmeyi başardı. Bu dizide yer aldığım için çok mutluyum” dedi.


Bıyıklar gitti
Dizinin ikinci sezonu için bıyıklarını kesip 6 kilo veren Ufuk Özkan'a yeni bölümlerde Rojda Demirer eşlik edecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: