İşte Demet Akalın'ın kasttettiği ünlüler!

Demet Akalın önceki gecce Twitter'dan terör olaylarına sessiz kalan bazı ünlü isimlere adeta ateş püskürerek "Artık size selam vermeyeceğim, sizin yatacak yeriniz yok" şeklinde tweetler atmıştı.

Magazin

İşte Demet Akalın'ın kasttettiği ünlüler!
4 gun sonra uyanan popcular var! Dur hadi var daha yaz uykusunda hicbisey olmammisgibi!!! Hyr analamadgim bu ulkenin evladi degilmisinz ya?

Ayyy igreniyorum sizi takip ettigim icin gordgumde selamda vermicem artik ovgu dolu sozlerde beklemeyin ne mal oldgunz ortaya cikti!

Bari haclendim yada telefonum calindi falan diyin ya!Baska turlu harbi yaticak yeriniz yok! Baslayinca o dizinizi de seyretmicem! Unutmayiz!

Uyu uyu !! Uyaninca anlaticak bu millet sana !!!Demet Akalın'ın hedefindeki kişilerin hayranlıkla takip ettiği ve zaman zaman övgüler yağdırdığı Beren Saat, müzisyen arkadaşı Kenan Doğulu ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Gökhan Özen olduğu öğrenildi.


Genelde siyasi çıkışlarıyla bilinen Beren Saat'in ülkede yaşanan terör olaylarıyla ilgili tek bir cümle dahi etmemesi, kendisi gibi eşi Kenan Doğulu'nun da sessiz kalması Akalın'ı çıldırttı. Üzerine birlikte düet yaptığı Gökhan Özen'in de hiçbir paylaşımda bulunmaması Akalın'a bu tweetleri attırdı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: