İşte doğal bakım ürünleri!

Bu ürünlerle kendi güzelliğinize bakmaya doyamayacaksınız!

Kadın

İşte doğal bakım ürünleri! Şeker peeling

Mükemmel bir soyucu olan şeker sadece yüzeydeki değil, kıl köklerine yakın dokuyu da temizliyor.

Bir adet kesme şekeri iki yemek kaşığı gliserin ya da cildinize uygun bir başka bitki yağıyla karıştırın. Biz aloe verayı öneririz. Daha sonra karışımı avcunuzun içine alarak dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın. Ilık suyla durumalamadan önce 5 dakika bekleyin.

Aromatik yağlar

Rahatlatıcı ve güzel bir masaj için aromatik yağların gücünden faydalanmamak olmaz! Bize gereken malzemeler: Badem yağı, Jojoba yağı, 3 damla nane yağı,1 damla biberiye yağı, 1 damla çay ağacı yağı,1 damla zencefil yağı

Tarif ise;
Bir şişenin içerisine badem yağıyla jojoba yağını karıştırın ve diğer yağları düzerine damlatın. Masaja başlamadan önce şişeyi çalkalayın.

Poşet çay

Poşet çay, göz altında oluşan şişkinlikleri dindirmek için oldukça etkilidir. Demlenmiş poşet çayı buzlağa koyun. Bir pamuğu zeytinyağına batırın ve göz kapaklarınıza ve göz torbalarına sürün. Daha sonra soğumuş poşet çayı gözlerinizin üzerine yerleştirin ve 10 dakika bekleyin.

Keçi sütü sabunu

Keçi sütünün pH seviyesi cildimizle benzerlik gösteriyor ve bu sayede cildimizi bakteri ve kimyasal maddelere karşı koruyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: