İşte Ebru Gündeş'in kimselerin bilmediği kız kardeşi!

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı, Ebru Gündeş’in yıllar önce öldüğünü söylediği ama sağ olduğu ortaya çıkan babası Remzi Gündeş’in antika dükkânına canlı canlı 3G bağlantısı gerçekleştirdi.

Magazin

İşte Ebru Gündeş'in kimselerin bilmediği kız kardeşi! Ebru Gündeş babasının aynı zamanda ev olarak da kullandığı ve sahibi öldüğü için mirasçıları tarafından satışa çıkarılan dükkanını satın almıştı. O dükkanın önüne giderek Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş’le görüşen Söylemezsem Olmaz ekibi “Bu aile içinde bir olay ben bunu dışarıya taşımak istemiyorum” yanıtını aldı. Canlı yayında Remzi Gündeş’in kendisi gibi esnaf arkadaşlarıyla konuşuldu. Dükkânını çok seven Remzi Gündeş’in satılması zorunlu olan dükkânını Ebru Gündeş’in satın aldığını bu işe Remzi Gündeş’in çok sevindiğini söyleyen esnaf arkadaşı Ebru Gündeş’in babasının hasta olduğu dönemde birkaç kez ziyarete geldiğini de anlattı.

20 senedir antika dükkânında yaşayan Remzi Gündeş’in Ebru Gündeş’in annesiyle evliliğinden sonra bir evlilik daha gerçekleştirdiği ve bu evlilikten otuzlu yaşlarda bir kızının daha olduğunu söyledi.

Kimselerin bilmediği Ebru Gündeş’in öz kız kardeşinin fotoğrafıysa Söylemezsem Olmaz programında ortaya çıktı. Ebru Gündeş’in kardeşi Aslıhan’la hiç görüşmediği yakın dostları tarafından söylenirken Aslıhan Gündeş’in 2 yıl önce Ebru Gündeş’in konserine gittiği de Aslıhan Gündeş’in attığı şu tweetle ortaya çıktı.


Aslıhan Gündeş tweetinde ablasına “Konser süperdi sen de öyle. Göz göze geldik beni gördün hayırlısı böyleymiş ben buralardayım. Seni Seviyorum” yazdı.

“Ben kızıma bir şey yapamadım, kızım bana yardımda bulundu” diyen baba Remzi Gündeş’in kızı Ebru Gündeş’ten her ay 5 bin TL para yardımı da aldığı da program yorumcuları tarafından dile getirildi.

İşte Ebru Gündeş'in kardeşi:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: