İşte en pis ünlüler!

ABD merkezli Huffington Post haber sitesi, ünlülerin temizlik itiraflarını yayımladı. İşte ünlülerin şaşırtan itirafları.

Dünya Magazin

İşte en pis ünlüler! Nicole Polizzi: ‘Snookie’ lakaplı televizyon yıldızı, cilt bakımını kedi kumuyla gerçekleştiriyor. Cilt bakım merkezlerinin ve malzemelerinin pahalı olmasından dolayı bu yöntemi seçen yıldız, yöntemin tehlikeli olduğunu söyleyenlere ise “Şu ana kadar bir zararını görmedim” cevabını veriyor.

Anderson Cooper: ABD merkezli haber kanalı CNN’in sunucusu Cooper, neredeyse her gün aynı pantolonunu giydiğini söylüyor. Pantolonlarını genelde 6 ayda iki kez yıkadığını söyleyen sunucu, yıkama aşamasında duşa pantolonla girip sabunla yıkıyor.

Robert Pattinson: ‘Twilight’ (Alacakaranlık) filminin yıldızı Pattinson, saçlarını çok sık yıkamamayı tercih ettiğini söylüyor. Saçlarını 6 haftada bir yıkadığını söyleyen oyuncu, saç yıkamanın ‘gerekli’ olmadığını düşünüyor.

Megan Fox: Dünyaca ünlü model, tuvaletini yaptıktan sonra sifonu çekmediğini söylüyor. Kıyafetlerini katlamaktan da nefret eden Fox, kıyafetlerini genelde koyduğu yere bıraktığını söylüyor.

Jessica Simpson: ABD’li pop şarkıcısı Simspon, dişlerini çok sık fırçalamadığını söylüyor. Dişlerini genelde tişörtüne silerek temizleyen Simpson, yaptığı hareketin çok da ‘hoş’ olmadığını kabul ediyor.

Brad Pitt: Yakışıklı aktör, sık sık terlemesi üzerine duşa girmek yerine sadece ıslak mendil ile vücudunu temizlediğini itiraf ediyor.

Matthew McConaughey: Hollywood’un en üretken aktörlerinden McConaughey, yaklaşık 20 yıldır deodorant kullanmıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: