İşte Erdoğan Ailesi'nin Arda ve Aslıhan'a hediyesi

Başakşehirli futbolcu Arda Turan önceki gün 2.5 yıldır birlikte olduğu Aslıhan Doğan ile dünyaevine girmişti.

Magazin

İşte Erdoğan Ailesi'nin Arda ve Aslıhan'a hediyesi Afrin harekatında şehit düşen askerlerimize çok üzüldüğünü belirterek "Savaş varken düğün olmaz" diyen Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan geçtiğimiz günlerde sade bir törenle evlenmişti. Düğün tarihleri henüz belli olmayan çiftin nikahlarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'da katılmıştı.

Aslıhan Doğan'ın nikah elbisesi tartışma konusu oldu!

Aslıhan Doğan'ın nikah elbisesi tartışma konusu oldu!Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberine göre, nikahın detayları ortaya çıktı. Akşam saatlerindeki nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, sivil plakalı bir araçla geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın kıydığı nikahta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arda Turan'ın nikah şahidi oldu. Nikah törenine başta Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan ve çok yakın akrabaları olmak üzere; Başakşehir Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ, Abdullah Avcı, Emre Belözoğlu ve Cemal Sarıhan katıldı.

Arda Turan, Aslıhan Doğan ile evlendi...

Arda Turan, Aslıhan Doğan ile evlendi...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Çubuklu'daki Vadi Konakları'nda yapılan törende, 21.00-23.00 saatleri arasında bulundu.Nikah kıyılmadan önce çaylar içildi. Konuklara su böreği ve zeytinyağlılardan oluşan bir mönü ikram edildi.

Evlenir evlenmez bunu yaptı!

Evlenir evlenmez bunu yaptı!Nikah kıyıldıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, geline bilezik taktı.

Aslıhan Doğan'dan ilk paylaşım geldi!

Aslıhan Doğan'dan ilk paylaşım geldi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: