İşte Fahriye Evcen'in oğlu Karan için yaptığı özel hazırlık...

2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile dünya evine giren Fahriye Evcen geçtiğimiz aylarda bir erkek bebek dünyaya getirdi. Oğlunun bakımıyla bizzat kendi ilgilenen güzel oyuncu, hiçbir şeyi şansa bırakmadı. Eşi Burak Özçivit'le oğlu Karan'ı Nisan'da kucağına alan ve 33 yaşında anne olan Fahriye Evcen, "Eğitim şart" dedi. İşte Evcen'in oğlu Karan için yaptığı özel hazırlık...

Magazin

İşte Fahriye Evcen'in oğlu Karan için yaptığı özel hazırlık... Eşi Burak Özçivit'le oğlu Karan'ı Nisan'da kucağına alan Fahriye Evcen, "Eğitim şart" dedi. Oğlunun bakımıyla bizzat kendi ilgilenen güzel oyuncu, hiçbir şeyi şansa bırakmadı. 33 yaşında anne olan Evcen, anne ve bebek sağlığından organik beslenmeye, spordan kişisel gelişime kadar pek çok alanda donanımlı olmak için uzmanlardan yardım alıyor.

Burak Özçivit'ten rekor kıran paylaşım!

Burak Özçivit'ten rekor kıran paylaşım!Doğum sonrası fazlalıklarından kurtulmak için pilatese başlayan oyuncu, sadece organik yiyecekler tüketip organik ürünler kullanıyor. Oyuncu, Prof. Dr. Sinan Canan'ı da sosyal medyada takibe aldı.

Fahriye Evcen'e duygulandıran hediye!

Fahriye Evcen'e duygulandıran hediye!DOKTORLARI TAKİPTE

Evcen, Canan'ın beynin gizli sırları hakkında yazdığı makaleleri okuyup Uzman Psikolog Aslı Karasaç'ın psikolojiyle ilgili paylaştığı bilgilerle işini şansa bırakmıyor. Ünlü oyuncu, doğumunu da yaptıran Prof. Dr. Bülent Urman'ı da takibe alıp sık sık anne ve bebek sağlığıyla ilgili konularda doktoruna danışıyor. (Kaynak: takvim.com.tr)

Fahriye Evcen’in çocukluk fotoğrafı şaşırttı!

Fahriye Evcen’in çocukluk fotoğrafı şaşırttı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: