İŞTE 'FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE?' 59. BÖLÜM TÜYOSU!

Mustafa'nın tüfeğinden çıkan kurşunla yaralanan Kerim, orman evinde yaşamla ölüm arasında büyük bir mücadele verir.

Magazin

İŞTE 'FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE?' 59. BÖLÜM TÜYOSU! Mustafa tüm suç delillerini yok etmeye çalışırken, Kerim'i de kaderiyle baş başa bırakır. Geçen her dakika, Kerim'in hayati tehlikesini daha çok artırır.

Kerim'in tüm gücünü toplayarak telefonla son kez Fatmagül'e ulaşması, sessiz devam eden gecenin ortasına bomba gibi düşer. Fatmagül Kerim'i gerçekten kaybetme korkusuyla ilk kez karşı karşıya kalır. Bilinci kapalı bir halde Kerim'e ulaşıldığında, hastanede korkulu bir bekleyiş başladığında Mustafa yurtdışına kaçmak üzere İzmir'e doğru yola çıkar.Vural'dan sonra Kerim'in de vurulması, Yaşaranlar cephesinde akıllara ilk Mustafa'yı getirir.

Sıranın kendilerine geldiğini düşünen Erdoğan ve Selim büyük bir korku yaşar. Öte yandan sıfırdan kurduğu şirketini kaybedeceğini fark eden Reşat Yaşaran, depresyondadır. Soru işaretleri takip edildiğinde Kerim'in vurulmasıyla ilgili izler Fatmagülleri de Mustafa'ya götürür. Tüm şüpheleri üstüne çektiğini fark eden Mustafa, kaçmak için hazırlıklarını da tamamlar. Fatmagül ve Kerim ise tüm kötülüklere inat mutlu olmak için birbirlerine daha sıkı sarılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: