İŞTE FATMAGÜL’ÜN TECAVÜZCÜLERİ

“Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde Beren Saat’in oynadığı Fatmagül karakterine tecavüz eden dört genci Engin Akyürek, Engin Öztürk, Kaan Taşaner ve Buğra Gülsoy canlandırıyor.

Magazin

İŞTE FATMAGÜL’ÜN TECAVÜZCÜLERİ İŞTE ÇOBAN BİHTER

Video yüklenemedi...Kanal D'nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği iddialı dizilerden “Fatmagül'ün Suçu Ne?”, 16 Eylül'de başlayacak. Dört adamın tecavüzüne uğrayan ve tecavüzcülerinden biriyle evlenmek zorunda bırakılan köylü kızı Fatmagül'ün hikâyesini anlatan dizide başrolü Beren Saat oynuyor. Ona tecavüz eden gençleri ise Engin Akyürek (Kerim), Engin Öztürk (Selim), Kaan Taşaner (Erdoğan) ve Buğra Gülsoy (Vural) canlandırıyor. Selim karakterinin babasının baskısıyla nişanlandığı gece içki içip sarhoş olan dört arkadaş, kayalıklarda Fatmagül'ü görüyor. Şakayla başlayan kovalamaca, büyük bir trajediye dönüşüyor.

Yolları yeniden kesişti

“Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinde Fatmagül'ün evlenmek zorunda kaldığı tecavüz cüsü Kerim'i, adını “Yabancı Damat” ve “Bir Bulut Olsam” dizileriyle duyuran Engin Akyürek canlandırıyor. Beren Saat ve Engin Akyürek, altı yıl önce yayınlanan “Türkiye'nin Yıldızları” programında da birlikte yarışmıştı.Bunlarda ilginizi çekebilir: